Вулицю у центрі Луцька пропонують перейменувати на честь героїв Чорнобиля


Одна з вулиць міста носитиме назву Героїв Чорнобиля.

Про це йшлося під час засідання комісії з питань впорядкування назв вулиць міста 7 жовтня.

Голова обласного товариства «Спілки «Чорнобиль» Ростислав Кухтей озвучив пропозицію перейменування вулиці Пушкіна, що у центрі міста, на честь Героїв Чорнобиля. На цій вулиці розташований офіс організації, до того ж, виходили з розуміння порівняння того, що зробив для України Пушкін і що – ліквідатори та громадяни, постраждалі від аварії на ЧАЕС.

З його слів, окрім пасквіля на Івана Мазепу, Пушкін практично не писав про Україну. Водночас нараховується понад два мільйони постраждалих від аварії українців, з 800 тисяч ліквідаторів в живих лишилося менше 200 тисяч, у Луцьку проживають п’ять тисяч постраждалих та евакуйованих з зони відчуження. Ростислав Кухтей також відзначив, що більшість евакуйованих мешкають у мікрорайоні ЛПЗ.

Петро Троневич зазначив, що історична назва вулиці Пушкіна – Василівська.

Член комісії Леся Бондарук пропонувала розглянути варіант перейменування бульвару Дружби Народів (назви — радянського кліше) на честь Героїв Чорнобиля.

У підсумку, члени комісії вирішили перейменувати одну з вулиць міста на честь Героїв Чорнобиля, відповідні пропозиції робоча група повинна підготувати протягом двох тижнів.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/vulytsiu-u-tsentri-lutska-proponuiut-pereymenuvaty-na-chest-heroyiv-chorno/” Об этом сообщает nesekretno.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя