На США насувається тропічний шторм «Баррі»

<p>Населенню рекомендується дослуховуватися порад місцевої влади щодо ураганної загрози Об этом сообщает <a href=newsukraine.in.ua со ссылкой на СМИ.

— На США насувається тропічний шторм «Баррі»">

Населенню рекомендується дослуховуватися порад місцевої влади щодо ураганної загрози

«Очікується, що «Баррі» спричинить штормовий приплив, зливи та потужний вітер в центральній частині узбережжя Мексиканської затоки


Національний центр попередження ураганів США повідомив про формування нового тропічного шторму в Мексиканській затоці, який загрожує перетворитися на руйнівний ураган впродовж наступних кількох днів.


Синоптики присвоїли стихії ім’я «Баррі», повідомляє «Укрінформ».


«Очікується, що «Баррі» спричинить штормовий приплив, зливи та потужний вітер в центральній частині узбережжя Мексиканської затоки впродовж наступних кількох днів», — зауважили в Національному центрі попередження ураганів.


При цьому прогнозується створення загрозливих для життя погодних умов на південному узбережжі та південному сході американського штату Луїзіана. В окремих районах прогнозуються повені й затоплення.


Населенню рекомендується дослуховуватися порад місцевої влади щодо ураганної загрози.


Крім того, оприлюднено попередження щодо потужних злив та поривчастих вітрів на всій центральній частині Мексиканської затоки.


Нагадаємо, в результаті сильного шторму, дощів і граду в адміністративному районі Халкідікі в Греції загинули шестеро людей, десятки постраждали.


До слова, в Італії у місті Пескара випав аномальний град розміром з яйце, травмувавши 18 осіб.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/world/observe/na-ssha-nasuvajetsya-tropichniy-shtorm-barri-609204.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя