Скільки українців підтримують вступ України до Євросоюзу: результати соцопитування

Скільки українців підтримують вступ до ЄС

Найбільше за приєднання України до ЄС виступають у західних регіонах, на Донбасі підтримка цього питання значно менша, але не нижча 48%. Загалом за 7 останніх років підтримка вступу до Євросоюзу по всій країні зросла майже на третину. Об этом сообщает vidgolos.in.ua со ссылкой на СМИ.

Так, 69% українських громадян підтримують вступ держави до ЄС. Проти таких дій виступають 13% респондентів. Про це розповів директор "Центру стратегічного розвитку територій" Андрій Орлов, передає УНІАН.

Важливо: У Києві пройшов саміт Україна – ЄС: фото

Головне питання – це ставлення українців до вступу до ЄС. На сьогодні 69% населення України підтримують, 13% проти цього і 18% не змогли визначити свою позицію по цьому питанню. За останні два роки є також динаміка зростання підтримки вступу до ЄС,
– розповів він.

А ось від 2017 року підтримка цього питання серед українців зросла аж на 27%. Водночас, 8% опитаних вважають, що Україні слід налагоджувати зв’язки не з ЄС, а з Росією.

ЄС Євросоюз соцопитування підтримка українців
Скільки українців підтримують вступ України в ЄС: інфографіка 24 каналу

Дослідження проводили з 14 по 30 травня. В ньому взяли участь 116 тисяч респондентів. Похибка не перевищує 2,17%.


Джерело статті: “http://24tv.ua/skilki_ukrayintsiv_pidtrimuyut_vstup_ukrayini_do_yevrosoyuzu_rezultati_sotsopituvannya_n1176897”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя